35+

ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

5000000 ₴

ЗБЕРЕГЛИ МОЇ КЛІЄНТИ

98%

УСПІШНИХ СПРАВ

МОЯ ФІЛОСОФІЯ:

“«Я буду шукати оптимальні рішення для захисту Ваших законних прав.”

Освіта та досвід!

17 років успішної юридичної практики, з яких більше 13 років – безпосередньо адвокатської практики. В 2006 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №2451. Фізична особа-підприємець.

Як досягти успіху?

Перш над усе, практикуючій юрист повинен бути професіоналом, – систематично, ефективно та надійно виконувати поставлені Клієнтом цілі. При цьому професійний юрист повинен керуватися виключно інтересами Клієнта та працювати на результат.

Шлях здолає той, хто йде.”

З перших років академії, я розумів, що юриспруденція – це незалежний інститут, головною функцією якого є надання правової допомоги. Отримав необхідні знання та досвід, вибір професії юриста був очевидний. Я з гордістю можу сказати, що приймав участь в багатьох проектах. Кожний кейс був проведений з максимальним рівнем відповідальності і, в кінцевому випадку, був досягнутий необхідний результат

Напрямки діяльності

Корпоративне право

Практика корпоративного права орієнтована на оперативне та ефективне юридичне супроводження всіх корпоративних кейсів, виникаючих з діяльності юридичних осіб, їх бенефіціарів.

Вивчення ділової інформації

Для запобіганню несподіванок в бізнесі, необхідно ретельно вивчити своїх партнерів та опрацювати можливі шляхи юридичного захисту власності.

Що говорять клієнти:
Валентин
На початку року я потрапив у неприємну ситуацію зі співробітниками поліції, на мене склали протокол і вилучили права. У зв'язку з цим, була необхідна термінова допомога адвоката в Києві. Денис Ігорович повністю розібрався в ситуації. Нам вдалося успішно вирішити питання в суді, повернути права і ми закрили справу. Дякую!
Олександр
Був вражений тим, як швидко і легко вирішилася моя юридична проблема. Взяли на себе повне ведення моєї справи, без моєї участі в ньому. Я отримував всю необхідну інформацію і ми віддалено регулювали всі питання. Дякую за допомогу, успіхів у роботі!
Статті

Вже давно не секрет, що відсканована або сфотографована копія паспорта ( ID -карти) або інших документів , що потрапила…

Зараз 75 держав світу використовують міжнародні номери банківських рахунків. Україна стала 76-ю державою, яка перейшла…

У лютому 2019 року багато зареєстровані користувачі електронного реєстру нерухомості побачили, що більше не мають…

Отримання ідентифікаційного коду іноземному інвестору в Україні. У цій статті розгляну особливості отримання українського ідентифікаційного…

Банк заблокував платіж. Вирішення проблеми. Можна стверджувати, що за останні п’ять років, Нацбанк посилив фінансовий…

ЗАПРОСИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Заповніть форму нижче, щоб отримати безкоштовну та конфіденційну консультацію.

Кращий адвокат у Києві Смолінський Денис Ігорович

Досвідчений юрист Смолінський Денис Вікторович надає свої професійні послуги в Києві. Він є фахівцем високого класу і його послуги можуть знадобитися кожному, кому потрібна юридична консультація або допомога. Наявність юридичної освіти, а також права на здійснення адвокатської діяльності, дає йому можливість представляти ваші інтереси не лише на ділових зустрічах і при укладенні договору, але і захищати ваші інтереси в судових розглядах.

Життєві ситуації бувають різні, ніхто не застрахований від форс-мажорів. Іноді трапляється так, що потрібна допомога хорошого адвоката. Хто ж такий цей хороший адвокат? Яким якостями він повинен володіти, щоб в підсумку обов’язково виграти справу?

Перш за все хороший адвокат повинен:

  1. Вищою освітою, або вченою володіти ступенем в області юридичної діяльності;
  2. Досвідом роботи не менше двох років;
  3. Хорошим портфоліо, відсоток виграшних справ повинен перевищувати 90%;
  4. Професіоналізмом.

Цими та іншими корисними для клієнтів якостями має кращий адвокат в Києві Смолінський Денис Ігорович. Він є справжнім професіоналом своєї справи з великим досвідом роботи та безліччю задоволених клієнтів, які виділяють наступні позитивні якості Смолинського, як адвоката:

  • «Денис Ігорович серйозно ставиться до виконання своєї роботи і завжди усвідомлює відповідальність перед клієнтом».
  • «Смолінський керується в першу чергу інтересами клієнта і у важливих справах відстоює їх до переможного кінця».
  • «Адвокат Смолінський Денис Ігорович Київ відмінний професіонал і разом з цим він чуйний і розуміючий чоловік, завжди правильно розкриває суть проблеми клієнта і відстоює його інтереси».

Вартість послуг адвоката Смолінського в Києві

Його основні напрямки діяльності це

  1. Корпоративне право. У сфері корпоративного права в обов’язки адвоката входить юридичний супровід різних видів діяльності компанії, також він представляє інтереси компанії у всіх судових розглядах. Юридичний адвокат Смолінський Денис Ігорович візьме на себе всі проблеми, пов’язані зі складанням, посвідченням і аналізом цінних паперів, статутних документів, наказів, трудових договорів та інструкцій;
  2. Вивчення ділової інформації. Дана послуга надається, коли потрібен додатковий юридичний захист власності клієнта. Зазвичай вона необхідна у випадках укладення важливих договорів між партнерами по бізнесу.

Денис Ігорович почав свою практичну юридичну діяльність 17 років тому і більше 13 років вже безпосередньо працює як адвокат. Що важливо, він має свідоцтво про право на заняття адвокатської діяльності державного зразка. Як говорить сам досвідчений юрист Смолінський Денис Ігорович, основна мета його діяльності – це надання правової допомоги людям, які потребують її і якісне виконання своєї роботи. Він завжди відповідально підходить до розгляду існуючої проблеми і прикладає максимум зусиль для її вирішення.

Замовивши послуги адвоката Смолинського Дениса Ігоровича в Києві, ви можете бути впевнені в тому, що справа буде розглянута судом чи іншими інстанціями саме на вашу користь. Як клієнт, ви можете розраховувати на якісне виконання ваших побажань і вимог. Вартість послуг адвоката Смолинського Дениса Ігоровича залежить від складності проблеми, а також часу на її усунення. Ви завжди можете записатися на першу консультацію з питання, що цікавить вас і отримати професійну допомогу від фахівця своєї справи. Ціна послуг юриста Смолинського Дениса Ігоровича відповідає якості його роботи, проте для постійних клієнтів діє система знижок.