Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Послуги адвокатського зберігання документів в Києві – Смолінський Денис

Адвокатське зберігання документів Київ - Смолінський

Всі ми, вільно чи мимоволі стикаємося з суворою і важкою долонею закону. І в законодавстві України є кілька законів або їх частин, які можуть дуже допомогти і полегшити життя простого громадянина. Однією з таких послуг, які періодично можуть стати в нагоді бізнесменові, громадянину в процесі розлучення, так і багато кому ще, є адвокатське зберігання документів в Києві.

Мета послуги адвокатського зберігання документів

Для чого може знадобитися зберігання документів у адвоката? Дуже часто ми стикаємося з ситуацією, коли належні вам папери, документи можуть бути використані проти вас. Найчастіше це відбувається під час шлюборозлучних процесів, рейдерського відбирання бізнесу, власності.

Щоб уникнути такої ситуації і стане в нагоді адвокатське зберігання документів. У адвоката неможливо вилучити передані йому документи. Фактично така послуга в існуючому законодавстві не прописана, але документи, передані на зберігання адвокату апріорі становлять адвокатську таємницю, і доступ до них регламентований ст. 22 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Згідно ч. 1 ст. 22 вищеназваного закону документи, передані адвокату становлять адвокатську таємницю і, отже, не підлягають вилученню та контролю. На підставі ч. 2 ст. 22 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, передані документи припиняють бути адвокатською таємницею лише за письмовою заявою довірителя. Тому така послуга дуже затребувана тими, кому є що втрачати, а втрачати є що дуже багатьом в нашій країні.

Ціна, вартість адвокатського зберігання документів Київ

Щоб отримати дану послугу, необхідно:

  1. Зібрати всі необхідні документи в оригіналах з “мокрою” печаткою для передачі адвокату.
  2. Укласти з обраним адвокатом договір про правову допомогу, при підписанні якого ви за актом передаєте документи для юридичного аналізу.
  3. Ну і нарешті передати адвокату ваші папери.

Документи, які ви передаєте юристу відтепер є адвокатською таємницею і не можуть бути вилучені і замінені або знищені вашими недругами.

У Києві ви можете скористатися даною послугою звернувшись до адвокату Смолинскому Денису Ігоровичу. Ми надаємо крім адвокатського зберігання документів дуже багато і інших юридичних послуг і раді будемо допомогти Вам у вирішенні ваших проблем. Як то кажуть, адвоката і лікаря треба мати свого.