Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Смолінський Денис Ігорович – адвокат у арбітражних справах в Києві

Приватний арбітражний адвокат Смолінський Денис Ігорович у Києві

На сьогоднішній день ми можемо спостерігати активний процвітання підприємницької діяльності. Це сприяє виникненню суперечок підприємців і державних структур. Також, бувають ситуації, коли підприємець може нести фінансові ризики, які можуть призвести до банкрутства. Причиною цього стають розбіжності між юридичною організацією та її опонентом. Відстояти інтереси підприємців допомагає арбітражний адвокат – Смолінський Денис Ігорович. Адвокат з арбітражних справ повинен мати великий багаж знань і досвіду, щоб грамотно вести справи.

Спеціалізація арбітражного адвоката Смолінського Дениса Ігоровича

Адвокат по арбітражним справах здійснює ведення арбітражних справ, які пов’язані з комерційними і майновими питаннями між юридичними особами. Саме він повинен захистити і відстояти справи організацій і підприємців. Адвокат повинен вирішувати спори, які стосуються торговельно-економічних відносин, а також виконавчого провадження, вони оскаржують стягування пені, яке було встановлено неправомірно для організації, бізнесменів або фізичної особи. Якщо у вас виникли проблеми з недотримання договірних зобов’язань, то ви повинні звертатися саме до фахівців даного профілю.

Послуги, що надаються арбітражним юристом

Послуги адвоката в арбітражному суді, полягають в наступному:

 1. Усна або письмова консультація арбітражного адвоката;
 2. Допомога зі складанням звернень до державних організацій або позовів до судових інстанцій;
 3. Арбітражний адвокат вирішує суперечки в досудовому порядку, якщо є контакт з противною стороною;
 4. Допомога адвоката в арбітражному процесі;
 5. Арбітражний юрист Смолінський Денис Ігорович – складає скарги та клопотання в апеляційному та касаційному провадженні;
 6. Нагляд за ходом судового розгляду.

Смолінський Денис Ігорович: вартість послуг адвоката з арбітражних справ

Ціна послуг арбітражного адвоката залежить від вашого випадку. Є безліч ситуацій і їх вартість різна. Але, ціна на послуги арбітражного адвоката зазвичай влаштовує клієнтів.

Приватний арбітражний адвокат Смолінський Денис Ігорович дуже відповідально підходить до вирішення вашої проблеми. З їх допомогою можна:

 • Залагодити питання, пов’язані з податковими та антимонопольними інспекціями;
 • Вирішити конфлікти в різних сферах (наприклад, в будівельній);
 • Стягнути борги за договірними зобов’язаннями;
 • Вирішити питання з реєстрацією прав на власність;
 • Оскаржити різні документи і багато іншого.

Юрист Смолінський з прбітражних питань Київ

Адвокат по арбітражним питань повинен легко орієнтуватися в різних категоріях спорів. Представник в арбітражний суд повинен:

 1. Аналізувати всі матеріали справи і продумати грамотну концепцію для захисту інтересів свого клієнта;
 2. При виникненні конфліктних ситуацій, він повинен розробити альтернативні варіанти правильні;
 3. Проводити переговори з опонентом;
 4. Для зміцнення позицій довірителя, арбітражний юрист повинен зібрати і представити доказовий матеріал;
 5. Адвокат повинен складати необхідні для процесу документи і запити;
 6. Арбітражний юрист повинен чітко і твердо відстоювати інтереси свого клієнта.

Підводячи підсумок вищесказаного, хочеться відзначити, що арбітражний процес є дуже складним, і він вимагає серйозного підходу. Для цього вам необхідно знайти грамотного і досвідченого арбітражного адвоката. Він має допомогти з різними нюансами, а також представляти ваші інтереси в суді. Самостійно впоратися з рішенням арбітражних справ нереально. По всіх виниклих справах необхідна консультація юристів, у яких є відмінна практика у вирішенні даних ситуацій. Не варто скупитися на їх допомоги, так як саме вони допоможуть домогтися бажаного результату при судовому розгляді.

Щоб скористатися послугами адвоката Смолинського Дениса Ігоровича або отримати безкоштовну юридичну консультацію — залишайте заявку на сайті або телефонуйте за контактними номерами телефонів та e-mail.