Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Послуги стягнення боргів будь-якої складності через суд – Адвокат Смолінський

Стягнення боргів через суд - адвокат Смолінський в Києві

Cтягнення боргів, або як по-іншому це називають-повернення грошей. Процес стягнення заборгованостей-це процес складається з декількох етапів: досудовий, позасудовий і судовий.

Взагалі стягнення боргів боржника – це складна процедура. І складна вона в першу чергу морально, адже людям необхідно натискати на боржників, змушувати повернути гроші. Багатьом людям дуже складно це робити. Тому в таких питаннях найкраще звертатися до професіоналів, наприклад до спеціалізованих компаній або адвокатів. Людей, які займаються цим, називають колекторами.

Але як не наткнутися на шахраїв і непрофесіоналів своєї справи при пошуку адвоката, як вибрати юриста, який дійсно допоможе вам із стягненням боргів боржника. При виборі фахівця важливо звертати увагу на його досвід роботи, на результати минулих робіт. Якщо ви шукаєте адвоката, який займається справами по стягненню боргів в Києві, то ви перебуваєте на правильному сайті.

Смолінський Денис Ігорович – практикуючий юрист, який займається юриспруденцією вже понад 17 років. За цей час він зумів успішно завершити 98% своїх справ.

Чому потрібно звернутися до адвоката Смолінського Дениса Ігоровича з приводу стягнення заборгованості?

 • Ситуація завжди уважно вивчається, знаходиться найефективніше рішення;
 • Стягнення боргів завжди здійснюється в рамках закону;
 • Адекватні ціни на послуги;
 • Велика кількість позитивних відгуків від Клієнтів;
 • Досвід роботи більше 17 років;
 • Один з кращих юристів у Києві.

Судове стягнення боргів – це одна зі стадій повернення боргів. Якщо боржник відмовляється від повернення грошей або від виконання умов, найчастіше проводиться стягнення боргів в суді. Ця процедура складна і вимагає певних знань, і таку роботу треба довіряти адвокату. Смолінський Денис Ігорович здійснює збір необхідних даних і документів, підготовку всіх доказів для стягнення боргів через суд. Він гарантує якість остаточного результату.

Смолінський Денис Ігорович також займається стягненням боргів з юридичних осіб. Що ж це за стягнення? Великі компанії дуже часто укладають договори для отримання позик з іншими компаніями. Але часто буває, що після підписання договору одна зі сторін не виконує умови або не повертає гроші. У такі моменти необхідно звернутися за допомогою до юриста або адвоката для якісного і швидкого повернення грошей. Дуже часто боржники роблять ряд хитрощів і прийомів для того, щоб не повертати борги. Але Смолінський, завдяки своєму величезному досвіду в цій сфері, може вирішувати такі проблеми.

Смолінський Денис Ігорович також займається:

 1. Повернення боргів за договорами позики, кредиту та лізингу;
 2. Вирішення спорів між постачальниками і підрядниками;
 3. Стягнення боргів з юридичних осіб;
 4. Позовне стягнення.

Адвокат Ігор Смолінський – стягнення боргів через суд

Ще один вид стягнення – повернення боргів фізичної особи. Під час досудового етапу ви можете домовитися про повернення грошей без звернення до суду. Якщо ж фізична особа не йде на контакт, починається наступний етап – судовий. Але навіть при зверненні до суду справа може затягнутися на невизначені терміни. Тому, для швидко і ефективного результату, найкраще буде звертатися до фахівців. Для стягнення боргів з фізичних осіб в Києві звертайтеся до Смолінського Дениса Ігоровича.

Але зі стягненням боргу також буває і складності. Якщо ви дали якусь суму в борг фізичній особі за розпискою, необхідно довести цінність цього паперу. Це дійсно досить складно, тому такими речами повинні займатися професійні адвокати. Для початку необхідно буде довести юридичну цінність розписки, довести, що він не підроблена. Для цього проводиться ряд експертиз і навіть судові засідання.

Якщо ви зіткнулися з проблемою стягнення боргів з фізичної особи за розпискою, і ви шукаєте фахівця з таких справ у Києві, то вам допоможе Адвокат Смолінський Денис Ігорович .

Чому до нього варто звертатися:

 • Величезний досвід роботи в цій сфері;
 • Доступні ціни;
 • Гарантія якості;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Законні методи.

Якщо ви зіткнулися з проблемою стягнення боргів, важливо тверезо оцінювати ситуацію і звертатися до професіоналів.