Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський

Юридична консультація в Києві

Професіонал завжди намагається розглянути ситуацію, що склалася під широким кутом і видати грамотний практична порада. Отримати юридичну консультацію від Смолінської Дениса Ігоровича – означає отримати повне уявлення про свій поточний стан справ із правової точки зору.

Корпоративне право

Практика корпоративного права орієнтована на оперативне та ефективне юридичне супроводження всіх корпоративних кейсів, виникаючих з діяльності юридичних осіб, їх бенефіціарів.

Корпоративне право

Практика корпоративного права орієнтована на оперативне та ефективне юридичне супроводження всіх корпоративних кейсів, виникаючих з діяльності юридичних осіб, їх бенефіціарів.

Адвокат по цивільних справах в Києві

Досвідчений юрист зможе правильно і коректно оцінити ситуацію, що склалася і зрозуміти, як далі розвивати наявне справу. Спочатку послуги адвоката у цивільних справах починаються з того, що проходить щира розмова.

Вивчення ділової інформації

Для запобіганню несподіванок в бізнесі, необхідно ретельно вивчити своїх партнерів та опрацювати можливі шляхи юридичного захисту власності.

Адвокат у арбітражних справах в Києві

Адвокат по арбітражним справах здійснює ведення арбітражних справ, які пов’язані з комерційними і майновими питаннями між юридичними особами. Саме він повинен захистити і відстояти справи організацій і підприємців.

Надання юридичних послуг в Києві

Надання юридичних послуг в області корпоративних рішень часто одне з основних напрямків юридичної діяльності. Фахівці даної галузі працюють в сфері корпоративного взаємодії і добре знають у всіх тонкощах і нюансах.

Послуги представника в суді Київ

Нерідко арбітражні суперечки можуть проводитися самостійно. Але не завжди людина може володіти потрібними юридичними знаннями в цій сфері. Тільки кваліфікований представник в арбітражному суді в Києві Смолінський Денис Ігорович, дозволить вирішити будь-які спірні ситуації.

Юрист з питань нерухомості в Києві

В процесі покупки нерухомості потрібно володіти величезною кількістю знань і нюансом в юридичній сфері. Не кожен може похвалитися подібною освітою, тому варто звертатися тільки до перевірених фахівців. Смолінський Денис Ігорович-кваліфікований юрист з нерухомості в Києві, що володіє потрібними знаннями і навичками, за допомогою яких може вирішити будь-які питання, пов’язані з покупкою або продажем нерухомості.

Адвокат по сімейних справах в Києві

Традиційні цінності і сім’я повинні зміцнюватися – ось на що спрямована державна політика України, її законодавство, на це працює і хороший адвокат по сімейних справах Денис Смолінський. Відповідальним перед іншими повинен бути кожен член осередку суспільства. При цьому відсутні перешкоди для здійснення прав, зате є гарантії захисту інтересів.

Адвокат у кримінальних справах в Києві

Послуги адвоката по кримінальних справах – це те, що в будь-яку хвилину можуть знадобитися кожній людині, бо не нами сказано: – «від суми та від тюрми не зарікайся». Невипадково кількість адвокатів в Україні зростає з кожним днем. Особливо затребувані досвідчені захисники, справжні професіонали своєї справи, такі як адвокат Смолінський.

 Адвокат зі спадкового права в Києві

Юрист зі спадкового права Денис Смолінський Київ допоможе в правовому полі вирішити спадкові спори і вступити у спадок. На сьогоднішній момент часу майже будь-який громадянин України в якийсь момент часу може опинитися в такій ситуації, коли необхідно оформити спадщину чи врегулювати спадковий спір. Подібні питання володіють високою актуальністю, у зв’язку з високою вартістю оспорюваних матеріальних прав.

Адвокатське зберігання документів в Києві

Всі ми, вільно чи мимоволі стикаємося з суворою і важкою долонею закону. І в законодавстві України є кілька законів або їх частин, які можуть дуже допомогти і полегшити життя простого громадянина. Однією з таких послуг, які періодично можуть стати в нагоді бізнесменові, громадянину в процесі розлучення, так і багато кому ще, є адвокатське зберігання документів в Києві.

Адвокат у справах ДТП в Києві

Послуги адвоката Дениса Смолинського у справах ДТП Київ дозволять захистити ваші законні права в аварійних ситуаціях за участю вашого транспортного засобу. На жаль, з істотним збільшенням учасників дорожнього руху збільшується кількість аварій здійснених за певний період часу.

Судові спори з банком в Києві

Сучасна людина постійно користується послугами банків. Люди вже рідко розраховуються готівкою, частіше використовуючи дебетові картки (для отримання заробітної плати, пенсій та допомог; розрахунків у магазинах, оплати комунальних послуг і послуг зв’язку; оформлення переказів). Для заощаджень створюються накопичувальні рахунки і вклади. У разі великих покупок – оформляються кредити, а для повсякденних потреб використовуються кредитні карти. Тому юридичні суперечки з банками виникають часто

Адвокатський запит у Києві

В процесі підготовки до судового розгляду справи або проведення будь-яких юридично значимих дій, може знадобитися необхідна інформація, яка дозволить отримати правильне рішення, засноване на законі. Для отримання цієї інформації іноді потрібно і адвокатський запит.

Стягнення боргів через суд в Києві

Стягнення боргів, або як по-іншому це називають – повернення грошей. Процес стягнення заборгованостей – це процес складається з декількох етапів: досудовий, позасудовий і судовий. в таких питаннях краще за все звертатися до професіоналів, наприклад до спеціалізованим компаніям або адвокатам.

Допомога в реєстрації юридичних та фізичних осіб у Києві

Юридична реєстрація – процес, при якому в державні реєстри вносять відомості про створення, реорганізацію або ліквідацію юридичних осіб, а також про створення ІП фізичною особою. Найчастіше людям потрібна юридична допомога реєстрації, щоб вірно заповнити папери і не помилитися з алгоритмом дій.

Послуги юридичного супроводу у Києві

Сьогодні, послуги юридичного супроводу а Києві — це оптимальний варіант для компаній не мають (або не бажають наймати) юриста у своєму штаті, але піклуються про юридичної грамотності всіх документів і прийнятих рішень в організації.

Підготовка нормативних документів у Києві

Для багатьох, уявлення про власний бізнес — це райдужні мрії про вільну роботі, але той, хто зіткнувся з суворою реальністю роботи на себе, знає, що бізнес — це нескінченна низка паперів та оформлення документів на кожну дію.

Припинення виконавчого виробництва у Києві

Підготовка юридичних висновків щодо потенційної відповідальності органів виконавчої влади або Казначейства за шкоду, заподіяну в результаті здійснення примусового виконання способом, вимагає особливої ерудиції. Якщо з вашого боку порушено виконавче провадження, важливо скористатися послугами адвоката, здатного забезпечити належний контроль виконання.

Досудове врегулювання спорів у Києві

Більшість виникають цивільно-правових спорів вирішуються шляхом розгляду в суді. Однак, при такій нестабільній і неоднозначної судової влади, як в Україні, часто конфліктуючі сторони воліють організовувати досудове врегулювання спорів.

Адвокат зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю. Предметом адвокатської таємниці є питання, з яких громадянин або юридична особа звернулися до адвоката, суть консультацій, порад, роз’яснень та інших відомостей, одержаних адвокатом при здійсненні своїх професійних обов’язків.

Так же я поважаю конфіденційність своїх клієнтів і не поширюю їх персональні дані в Інтернеті.

.