Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Адвокат для іноземних громадян – Смолінський Денис

Юридична консультація іноземних громадян Київ

Юридична допомога іноземним громадянам в Україні

Юридична допомога іноземним громадянам виявляється по ряду питань, пов’язаних з проживанням, роботою, навчанням іноземця на території України. Далеко не всі іноземні громадяни знайомі з тонкощами законодавства України. Своєчасне звернення до професіонала допоможе заощадити час, нерви, а іноді і гроші.

Юридичні послуги іноземним особам найчастіше потрібні в наступних випадках:

 • Оформлення тимчасової реєстрації та зняття з реєстрації;
 • Оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання;
 • Присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Отримання громадянства;
 • Отримання громадянства для дитини;
 • Необхідність продовжити термін перебування в Україні;
 • Юридичні консультації та супровід бізнесу;
 • Реєстрація шлюбу громадянина України з іноземцем;
 • Отримання довідок про реєстрацію, про відсутність судимості, про відсутність захворювань та інших;
 • Необхідність привести документи у відповідність до законодавства України;
 • Питання, пов’язані зі спадщиною;
 • Питання, пов’язані з належить іноземному громадянину нерухомістю на території України: купівля, продаж, здача в оренду.

Смолінський Денис Ігорович — адвокат для іноземних громадян у Києві, з великим досвідом роботи допоможе швидко і кваліфіковано вирішити виниклі у іноземного громадянина питання.

Юридичний супровід іноземних громадян починається з первинної консультації, ознайомлення фахівців з наявними документами. Для будь-якого професіонала важливо на першому етапі зрозуміти, які цілі переслідує клієнт. У деяких випадках клієнту буває достатньо отримати консультацію, розробити порядок дій. В інших — потрібно повноцінне супровід та оформлення документів державною мовою України, що для багатьох іноземних громадян є додатковою складністю.

Робота іноземного громадянина на території України

Юридичні послуги для іноземців також включають в себе оформлення дозволу на роботу іноземного громадянина. Незважаючи на те, що оформлення дозволу на роботу — завдання майбутнього роботодавця іноземного громадянина, у цьому питанні також краще вдатися до допомоги фахівця. Це допоможе уникнути труднощів, пов’язаних зі змінами в трудовому і міграційному законодавстві, прискорить процес оформлення документів, гарантує дотримання всіх вимог до заповнення документів.

Міграційне право дає можливість іноземному громадянину вести бізнес на території України. Одна з обов’язкових умов ведення приватної підприємницької діяльності — постановка на облік у податкових органах та отримання ідентифікаційного номера.  Адвокат Смолінський Денис Ігорович у Києві надає юридичні послуги щодо ефективного супроводу бізнесу.

Адміністративна відповідальність та захист інтересів іноземних громадян

Міграційний адвокат також займається захистом та представництвом інтересів громадянина в суді. Адміністративна відповідальність настає при порушенні іноземцем правил перебування на території держави. Ось деякі з порушень:

 1. Посвідки на проживання відсутнє або прострочене;
 2. Відсутній дозвіл на роботу;
 3. Порушені правила переміщення і зміни місця проживання;
 4. Порушений порядок реєстрації;
 5. Порушені умови перетину державного кордону;
 6. Закінчився термін дозволеного перебування, але іноземець продовжує проживати в Україні.

При таких порушеннях іноземного громадянина можуть депортувати з країни і заборонити подальший в’їзд на територію держави. Адвокат у справах іноземців шляхом подачі апеляції на дії представників міграційної або митної служби може домогтися призупинення процесу депортації іноземного громадянина, а при грамотному веденні справи — пом’якшення покарання, відновити права іноземного громадянина.

Захист осіб з іноземним громадянством починається з консультації юриста і вибору найбільш підходящого варіанту поведінки в обставинах, що склалися. Далі юрист допомагає скласти скарги до вищої інстанції, а при необхідності — подати позовну заяву та апеляційну скаргу. Після складання паперів фахівець представляє інтереси клієнта в суді і в апеляційній інстанції.

Юридична консультація для іноземців в Києві-Адвокат Смолінський

у Києві правова допомога іноземним громадянам надається багатьма компаніями і приватними юристами. Вибираючи Смолінського Дениса Ігоровича, Ви отримуєте професійну консультацію і підтримку з усіх питань, своєчасне і якісне оформлення документів.

Юридична консультація іноземних громадян Смолинским Денисом Ігоровичем може проводитися в різних форматах: по телефону, онлайн-консультація, консультування при особистому зверненні.