Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Смолінський Денис Ігорович – адвокат у справах ДТП в Києві

адвокат Смолінський за дтп з потерпілими Київ

Адвокат з дорожньо-транспортних пригод Денис Смолінський Київ

Послуги адвоката Дениса Смолинського у справах ДТП Київ дозволять захистити ваші законні права в аварійних ситуаціях за участю вашого транспортного засобу. На жаль, з істотним збільшенням учасників дорожнього руху збільшується кількість аварій здійснених за певний період часу. У наш час, якщо ви часто водите автомобіль або інший транспортний засіб, немає ніяких гарантій, що ви не потрапите в дорожньо транспортна пригода. Однак, якщо такий нещасний момент у житті настав, адвокат Смолінський по ДТП в Києві допоможе розібратися в ситуації і захистить ваші передбачені законодавством права. Навіть якщо ви завжди акуратно їздите і не порушуєте правил дорожнього руху, не можна бути впевненим у такі ж дії з боку інших водіїв, пішоходів і кожного учасника дорожнього руху. Виходячи з такої тенденції, будь-якому учаснику дорожнього руху дуже треба знати свої права при аварії і де надається юридична допомога при ДТП.

Міри покарання для винних в аварії

Українським законодавством залежно від серйозності провини порушника може покладатися наступна відповідальність:

  • Адміністративна;
  • Громадянська;
  • Кримінальна.

Така відповідальність може виражатися у відшкодуванні моральної та матеріальної шкоди завданої внаслідок аварії, а також кримінальним покаранням у вигляді позбавлення волі. Саме тому адвокат Смолінський по кримінальних справах ДТП допоможе з’ясувати всі обставини і розробити подальший план дій, за яким будуть мінімізовані фінансові витрати і складність ситуації в майбутньому.

Які дії потрібно робити при ДТП?

Якщо ви потрапили в аварію, необхідно зупинити транспортний засіб, яким ви керуєте, задіяти аварійну сигналізацію, визначити місце аварії і записати орієнтовний або точний час події. Якщо в аварії є постраждалі, надайте їм першу медичну допомогу. Адвокат Смолінський Денис Ігорович по ДТП з постраждалими надалі допоможе вам захистити свої інтереси з мінімум фінансових втрат і при необхідності буде вашим представником в суді. На місце події обов’язково викличте співробітників поліції.

Постарайтеся скласти список всіх учасників аварії і свідків, записавши їх контактну інформацію. Не завадить зберегти найдрібніші деталі події, адже надалі вони зможуть зіграти істотну роль. У тих випадках, коли в аварії загинули люди, адвокат ДТП смертельний зможе надати консультацію з правильним подальших дій з вашого боку. Поради професійного фахівця дозволять вам із завзятістю і впевненістю відстоювати ваші права, передбачені законодавством.

За рахунок досвіду і наявних знань, професійний кримінальний адвокат по ДТП Смолінський Денис зверне увагу на всі важливі деталі, які необхідно дотримуватися при складанні схематичного відображення аварії і підписання протоколів. Крім цього, адвокат зможе вас підстрахувати при неправомірних діях співробітників поліції або інших учасників події. Ціна на послуги адвоката Смолинського по ДТП демократична і дозволяє заощадити гроші і запобігти ускладнення ситуації. Не варто намагатися залагодити виниклі неприємності на місці події, щоб піти від відповідальності і зберегти свої фінансові кошти. Як показує практика і статистичні дані, в подібних ситуаціях значно дешевше і безпечніше скористатися послугами юристів. Консультація автоюриста в Києві – це правильне і оптимальне рішення у випадках неприємних ситуацій у вигляді аварії.

Особливості надання юридичних послуг адвоката Смолінського при ДТП

Адвокат по дорожньо-транспортним пригодам Смолінський Денис Ігорович може виконувати наступні дії:

  1. Приїжджати на місце аварії;
  2. Надавати допомогу під час проведення експертиз;
  3. Готувати і оформляти різні документи;
  4. Збирати інформацію, що стосується фінансового стану винуватця аварії;
  5. Бути представником клієнта в судах різної інстанції;
  6. Оскаржити незаконні рішення судів;
  7. Вирішувати питання, пов’язані з відшкодуванням збитку внаслідок ДТП.

Кращий адвокат Смолінський в Києві ДТП зможе дати точну оцінку законності вимог та дій з боку правоохоронних органів та всіх учасників аварії, і при необхідності підкаже своєму клієнту, як потрібно правильно себе вести і що робити в конкретній ситуації. Вартість послуг адвоката у справах ДТП Дениса Смолинського може бути різною і залежить від складності виконуваної послуги.