Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Смолінський Денис Ігорович – адвокат у кримінальних справах в Києві

Адвокат по кримінальних справах Смолінський Денис Игоривеч Києві

Послуги адвоката Смолінського Дениса Ігоровича у кримінальних справах

Послуги адвоката по кримінальних справах – це те, що в будь-яку хвилину можуть знадобитися кожній людині, бо не нами сказано: – «від суми та від тюрми не зарікайся». Невипадково кількість адвокатів в Україні зростає з кожним днем. Особливо затребувані досвідчені захисники, справжні професіонали своєї справи, такі як адвокат Смолінський захисник у кримінальних справах, що почав свою професійну діяльність на цьому поприщі в 2006 році.

протягом тринадцяти років він стоїть на сторожі законних інтересів людей, що потрапили в жорна правоохоронної системи. Органи правопорядку у своїй діяльності природним чином націлені на те, щоб звинуватити людину і швидше відправити його в місця позбавлення волі. Адвокат Смолінський Денис Ігорович, у кримінальних справах в Києві спеціалізується невипадково. Головним завданням своєї професійної діяльності, він бачить захист людини, яка опинилася у важкій життєвій ситуації.

Три стадії кримінального провадження

Свою роботу по захисту підслідних він починає ще на ранній стадії, ще до пред’явлення обвинувачення. Всього таких стадій, на яких послуги адвоката Смолінського Дениса Ігоровича у кримінальних справах затребувані, існує три.

  1. Стадія до порушення кримінальної справи;
  2. Стадія попереднього слідства;
  3. Стадія судового розгляду в судах всіх інстанцій.

До пред’явлення звинувачення

На попередній стадії, ще до пред’явлення обвинувачення підзахисного адвокат вивчає всі матеріали справи і консультує свого клієнта. У його обов’язки також входить присутність на всіх розмовах підзахисного з працівниками слідчих органів, для того щоб в розмовах з ними підслідний випадково не нашкодив собі. Оскільки для грамотного складання запитів, заяв, скарг і клопотань необхідно знання юридичних тонкощів, то тут також необхідна допомога адвоката у кримінальних справах.

Звинувачення пред’явлено

З моменту пред’явлення підзахисному звинувачення, роботи у адвоката додається. Тому він повинен розробити стратегію захисту і дотримуватися її протягом усього періоду слідчих дій. Якщо у підслідного до цього моменту ще немає захисника, то йому терміново потрібно знайти адвоката у кримінальних справах, тому що якщо він затягне з цим до судового розгляду, то дуже сильно ризикує.

Адвокат адже не просто присутня під час всіх слідчих дій, він консультує підзахисного і уважно стежить за точним дотриманням усіх процедур. Якщо підслідний не є юристом, він не може точно знати, як повинні проводяться такі слідчі дії, як:

  • Допит;
  • Впізнання;
  • Слідчий експеримент;
  • Обшук;
  • Виїмка документів;
  • Очна ставка.

Закон не випадково вимагає точного дотримання процедури цих дій, оскільки її порушення може спотворити дійсний стан речей. Крім того, підзахисному в будь-який момент може знадобитися консультація адвоката Смолінського Дениса Ігоровича у кримінальних справах. Неоціненна роль адвоката і при опитуванні свідків. Участь захисника в слідчих діях дозволяє в значній мірі кримінальної справи компенсувати обвинувальний ухил досудового слідства.

Судовий розгляд

Якщо підслідний не має адвоката на момент слідства – це може плачевно позначитися на його подальшій долі. Однак не все втрачено, і людина ще може найняти адвоката у кримінальних справах. Київ знає приклади, коли хороші адвокати рятували в судах, здавалося б, безнадійні справи. Професійний адвокат здатний розробити ефективну лінію захисту.

Кожен допит свідка, кожна судова експертиза може бути звернена їм на користь підзахисного. Навіть у безнадійних ситуаціях кращий кримінальний адвокат Смолінський Денис Ігорович знаходить оптимальне рішення, що дозволяє значно полегшити долю його підзахисного.

Вартість послуг адвоката Смолінського Дениса Ігоровича

Захист обвинувачених – це професійний обов’язок адвоката, за свій, так необхідний підзахисним, працю він отримує винагороду, розмір якого визначає вартість послуг адвоката у кримінальних справах. У кожного захисника вона своя. Чим більше він досвідчений, чим вище у нього репутація, тим дорожче коштують його участь в процесі.

Справжні професіонали ніколи не задирають ціни до захмарних висот. Ціна послуг адвоката Смолинського Дениса Ігоровича по кримінальних справах ніколи не береться зі стелі і завжди співвідноситься з фінансовими можливостями підзахисних. Інша справа, що фінансові можливості підзахисних бувають різні. Однак, якщо людині потрібна юридична допомога, то він може бути впевнений, що йому завжди будуть гарантовані послуги адвоката по кримінальних справах.

Щоб скористатися послугами адвоката Смолинського Дениса Ігоровича або отримати безкоштовну юридичну консультацію — залишайте заявку на сайті або телефонуйте за контактними номерами телефонів та e-mail.