Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Адвокат по сімейних справах в Києві – Смолінський Денис Ігорович

Адвокат по сімейному праву Смолінський в Києві

Послуги сімейного адвоката Смолінського Київ

Традиційні цінності і сім’я повинні зміцнюватися – ось на що спрямована державна політика України, її законодавство, на це працює і хороший адвокат по сімейних справах Денис Смолінський. Відповідальним перед іншими повинен бути кожен член осередку суспільства. При цьому відсутні перешкоди для здійснення прав, зате є гарантії захисту інтересів.

Стороннім забороняють втручатися в сімейні справи, якщо немає серйозних підстав. Благополуччя простіше зберегти при дотриманні прав, обов’язків кожного з членів. При порушенні усталеної рівноваги стають актуальні послуги сімейного адвоката, Київ не став винятком.

допомога фахівця в галузі сімейного права необхідна частіше за таких умов:

 1. Усиновлення;
 2. Передача дітей під опіку;
 3. Обмеження в батьківських правах, або повне їх позбавлення;
 4. стягування аліментів на утримання неповнолітніх дітей або чоловіка;
 5. Розділ особистого майна, нажитого спільно під час шлюбних відносин;
 6. Необхідність в судовому порядку визначити місце проживання неповнолітніх;
 7. Шлюборозлучний процес, при якому неможливо прийти до мирної угоди.

Варто більш детально розглянути найпопулярніші напрямки, з якими працюють такі фахівці. Консультації сімейного адвоката Смолінського Дениса Ігоровича дають результат вже в першу годину.

Розірвання шлюбів

Рішення про розлучення зазвичай приймають, якщо відносини між сторонами просто зайшли в глухий кут. Добре, якщо процес не супроводжується суперечками щодо поділу майна, неповнолітніх дітей. Тоді можна в більшості випадків обійтися без судового втручання.

Помилок буде менше, якщо справа супроводжує адвокат Смолінський по сімейних спорах.

Розділ майна

Ця тема часто стає особливо хворий. Адже в більшості ситуацій шлюбні контракти не оформляються з самого початку. Громадяни не звикли планувати так далеко. А цей документ полегшує вирішення безлічі проблем, як і адвокат Смолінський Денис з сімейних питань.

Часто зустрічаються випадки, коли багато спільно нажитого майна, з неможливістю прийти до мирного врегулювання. Він допомагає визначити, наскільки обгрунтовані претензії кожної зі сторін.

Стягнення аліментів

Утримання дітей – основна обов’язок батьків, навіть якщо їх позбавили батьківських прав. Але служба судових приставів часто буває переповнена і самим і справами, і виконавчими листами. Адвокат Смолінський Денис Ігорович по сімейних справах допомагає довести неспроможність доводів тих, хто злісно ховається від виконання обов’язків.

Позбавлення батьківських прав

Одна з виняткових і крайніх заходів впливу – позбавлення прав батьків. Право щодо складання відповідних позовів з’являється у будь-якої зацікавленої особи. Це можуть бути не тільки подружжя, а й бабусі, дідусі, інші родичі. Іноді ініціаторами виступають державні органи опіки та піклування. Ціна сімейного адвоката Смолиниского в Києві залежить від складності справи та її розгляду.

Існує безліч підстав для позбавлення батьківських прав:

 • Вчинення злочинних діянь проти дітей та членів сім’ї;
 • Алкоголізм, наркоманія;
 • Фізичне, психічне насильство;
 • Жорстоке поводження;
 • Численні зловживання в батьківських правах;
 • Ухилення від обов’язків.

Адвокат Денис Смолінський по сімейному праву потрібен, щоб довести, або спростувати наявність цих підстав у суді. Вони збирають доказову базу в залежності від того, яка сторона їх найняла.

Консультація адвоката Дениса Смолінського з сімейних питань

Виникає безліч проблем, які при звичайних ситуаціях здаються нерозв’язними. Але допомагає хороший сімейний адвокат Смолінський, Київ не став винятком. Приклад – звернення бабусь з проханням усиновити онуків і виховувати офіційно. Через батьків-алкоголіків, з інших причин, які унеможливили нормальний розвиток, утримання дитини.

Головне перед зверненням за допомогою – чітко сформулювати головне питання. Найкраще записати його на листку паперу. Якість отриманої відповіді часто залежить від того, наскільки чітко сформульоване прохання, як і вартість послуг сімейного адвоката Смолінського Дениса Ігоровича.

послуги з безкоштовних перших консультацій є у багатьох компаній. Завдяки цьому вже можна оцінити якість послуг, на початковому етапі. Хороший адвокат по сімейних справах Смолінський Денис вже в цей час показує знання законів, підтверджує свій професіоналізм.