Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Смолінський Денис Ігорович – Адвокат з питань спадщини в Києві

юрист у спадок Смолінський Денис в Києві

Консультація юриста Смолінського з питань спадщини Київ

Юрист зі спадкового права Денис Смолінський Київ допоможе в правовому полі вирішити спадкові спори і вступити у спадок. На сьогоднішній момент часу майже будь-який громадянин України в якийсь момент часу може опинитися в такій ситуації, коли необхідно оформити спадщину чи врегулювати спадковий спір. Подібні питання володіють високою актуальністю, у зв’язку з високою вартістю оспорюваних матеріальних прав.  Спадкові суперечки відносяться до одних з найскладніших. Адже в більшості ситуацій, спадкоємцями виявляється багато людей і між ними виникають спори. У подібних суперечках консультація юриста у спадкових спорах, є рятівним колом, що дозволяє відстояти законні права.

Особливості вступу у спадок в Україні

При отриманні спадщини, потрібно враховувати такі особливості:

  • Щоб прийняти в правовому полі спадщину, потрібно під час оформити документи, що підтверджують ваше право на вступ володінням майном, як спадкоємця. Якщо в певний термін документи не будуть оформлені, необхідно продовжити термін, а це часто без послуги юриста у спадок Київ зробити проблематично;
  • Навіть якщо існує заповіт, можуть виявитися люди, які володіють законним правом на певну частку у спадщині;
  • До спадкоємців, крім матеріальних благ можуть перейти обов’язки з компенсації фінансових коштів винесені рішенням суду, про які спадкоємці не знають.

Вищеперелічені особливості і багато інших нюансів, про які потрібно знати вимагають допомога юриста Смолинського з питань спадщини. Найчастіше, на великий жаль для багатьох спадкоємців, вони витрачають багато часу і грошей на неправильні дії у зв’язку з незнанням законодавства. Краще відразу звернутися до професіоналів і зберегти частину фінансових коштів і не витратити даремно час. Тому консультація адвоката по спадку в Києві убезпечить вас від усіх можливих ризиків і дозволить швидко відстояти законні права.

Деякі особливості спадкових судових спорів

Якщо спадкоємцем є не одна людина, можуть виникнути судові спори, в яких будуть з’ясовувати частки спадщини кожного із спадкоємців та послуги адвоката у спадок Смолинського Дениса Ігоровича допоможуть дізнатися, на що спадкоємець може розраховувати.

В процесі судового розгляду, можливе призначення експертизи, завдяки чому визначаються важливі фактори, що дозволяють визначити частку спадщини кожного спадкоємця і їх ринкову вартість. У таких випадках консультація юриста зі спадкових питань допоможе розібратися в приватній ситуації і відстояти законні права в суді.

Послуги адвоката зі спадкових справденіса Смолінського

Не рідкісними є Судові спори, де оскаржується пропущений термін протягом, якого треба було оформити спадщину. За існуючим законодавством спадкоємці зобов’язані вступити у спадок після шести місяців з дня смерті спадкодавця. Однак багато людей, з різних причин пропускають цей термін. В результаті подібних дій, спадкоємцям доводиться в судовому порядку продовжувати термін, протягом якого можна вступити в спадок. Юрист з прав спадщини Денис Смолінський допоможе продовжити термін часу для законного права отримати спадщину. Слід зауважити, що іноді продовжити термін часу для отримання спадщини можна один тільки раз, і якщо суд відмовить у такій можливості, надалі продовження строку може стати неможливим. Адвокат Смолінський у спадок в Києві виключить можливість не продовжити термін часу, завдяки якому з’явитися можливість оформлення спадщини.

В суді в якості доказів законних прав бути спадкоємцем можуть знадобитися наступні факти:

  1. Докази родинних зв’язків із спадкодавцем;
  2. Підтвердження смерті спадкоємця;
  3. Підтверджуючі документи про нажите майно в спільному шлюбі;
  4. Спростування або доказ знаходження спадкоємця на утриманні;
  5. Інші документи та докази.

Юрист Смолінський з питань спадщини допоможе і вкаже, які необхідні документи потрібно мати, а також збере факти, які допоможуть захистити ваші законні права в суді. Особливу складність являють собою судові справи, а яких оскаржується заповіт . Така тенденція обумовлена множинами факторами, які впливають на результат суду. Адвокат Смолінський Денис Ігорович в питанні спадщини при достатній кількості доказів, зможе визнати заповіт недійсним.