Home > Адвокатські послуги в Києві – Денис Смолінський : Припинення виконавчого виробництва – Денис Смолінський

Допомога у припинення виконавчого провадження Київ

Оскарження виконавчого провадження у Києві

Фізичній або юридичній особі може знадобитися припинення виконавчого виробництва. рішення суду має охороняти законні права і зобов’язання позивача і відповідача. Судовий виконавчий документ потрібно обов’язково врахувати і виконати приписи. Однак не кожен відповідач поспішає добровільно виконати умови сторони, яка виграла процес. Підготовка юридичних висновків щодо потенційної відповідальності органів виконавчої влади або Казначейства за шкоду, заподіяну в результаті здійснення примусового виконання способом, вимагає особливої ерудиції. Якщо з вашого боку порушено виконавче провадження, важливо скористатися послугами адвоката, здатного забезпечити належний контроль виконання.

Рішення суду – тільки перший крок до отримання бажаного

Стягнення заборгованості може проводитися як з використанням інструментів закону про банкрутство (колективне забезпечення прав кре диторами), так і у так званих одноосібне виконання, ініційоване індивідуально позивачами. Практичне знання положень, що пояснюють грамотне закінчення виконавчого провадження, забезпечує швидке і ефективне повернення грошей. Також гарантується правовий захист від неконтрольованого відновлення, у тому числі можливість порушення прав боржника і третіх осіб, порушених наслідками примусового виконання. Отримання судового припису не завжди означає фактичне завершення виконавчого провадження. Сторона у відповідь в більшості випадків безпосередньо зацікавлена в затягуванні виконання рішення, прийнятого суддею у справі. Завжди виникають дрібні перешкоди, що відтягують отримання компенсації або присудженого за законом майна. Адвокатський супровід послужить імунітетом від небажаних тимчасових і фінансових витрат у зв’язку з бюрократичною тяганиною.

Перелік юридичних послуг в даному напрямку

У досвідченого фахівця ви отримаєте інформацію щодо вибору оптимальної заходи примусу повернення боргів відповідачем, починаючи від найпопулярніших, таких як стягнення з банківського рахунку, і закінчуючи складними процедурами: примусове виконання допомогою продажу підприємства в цілому або примусового управління. Адвокат Денис Смолінський в Києві надає юридичні консультації та підтримку у разі правозастосовчої діяльності, що здійснюється правоохоронними органами, включаючи положення закону про банкрутство та реструктуризації.

  • Консультування з метою закрити виконавче провадження;
  • Допомога в підготовці різної документації (Заява, касаційна скарга та інші види, апеляція і т. п.);
  • Представлення інтересів клієнта в судовому процесі (вартість оплати залежить від кількості засідань);
  • Комплексний супровід від А до Я.

Поради професійного адвоката Дениса Смолінського по виконавчому провадженню

Денис Смолінський рекомендує потенційним клієнтам врахувати кілька важливих аспектів з метою успішно закінчити виконавче провадження:

  1. Стягувачу важливо проконтролювати своєчасну видачу виконавчого документа, хоча видачею зайняті безпосередньо співробітники канцелярії суднового органу;
  2. Ви можете оскаржити відмову, якщо трапилося скасування виконавчого провадження через неузгоджені причини за законодавчими нормами;
  3. Не забувайте, що термін відкриття виконавчого провадження у три робочі дні з дня надходження до держвиконавця залишається умовним на папері. На ділі процес затягується на місяці. Тільки допомога грамотного і досвідченого адвоката допоможе прискорити дотримання термінів, запропонованих в українському законодавстві.

Виконавче провадження фізичних осіб з юридичним супроводом на всіх етапах забезпечить безпеку інтересів як боржників, так і кредиторів у судових розглядах, суперечках, пов’язаних з протизаконними діями. Професійний юрист проведе вибір оптимальних та прийнятних методів захисту законних прав боржника, забезпечить участь у правозастосовній діяльності та спостереження за ним, проведе оскарження виконавчого провадження з незаконними виконавчими діями і складання листів про судовому, адміністративному або місцевому урядовому нагляд за судовим приставом. Довіра своїх інтересів адвокату, який виграв багато процесів, наблизить припинення виконавчого провадження.