Home > Підготовка адвокатського запиту в Києві – Адвокат Смолінський

Адвокатський запит Київ - Адвокат Смолинський

В процесі підготовки до судового розгляду справи або проведення будь-яких юридично значимих дій, може знадобитися необхідна інформація, яка дозволить отримати правильне рішення, засноване на законі. Для отримання цієї інформації іноді потрібно і адвокатський запит.

Що таке адвокатський запит?

Суть адвокатського запиту регламентована ст. 24 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. На підставі цього запиту, органи державної влади чи місцевого самоврядування зобов’язані надати необхідну інформацію, яка законно може бути доказом у цивільній або кримінальній справі. Також адвокат може направити свої запити в інші організації, такі як:

  • Поліція;
  • СБУ;
  • Банки;
  • Підприємства;
  • Та інші організації.

на цей запит, згідно все тому ж закону, Виконавець запиту повинен направити адвокату аргументовану відповідь з додатком всіх документів в термін не пізніше 5 днів з моменту отримання.

Також таку послугу можна отримати і не тільки як доказ по справі, але і для інших необхідних дій.

Як оформити адвокатський запит?

Для оформлення адвокатського запиту Ви можете звернутися до адвоката Смолинскому Денису Ігоровичу р. в Київ На первинній консультації досвідчений адвокат визначить необхідність і адресатів цього запиту. Адже чим більше обсяг зібраної потрібної інформації, тим легше вам доведеться потім. Там же ви зможете дізнатися вартість, замовити і оплатити цю послугу.

Юрист зробить запит з урахуванням правильних юридичних вимог до виконавця, запросить потрібні і важливі документи та інформацію. Також адвокатський запит може містити вимоги про надання такої інформації, яку вам не видадуть інакше. Це може бути, наприклад, запит адвоката про персональні дані або адвокатський запит в банк.

Що необхідно для підготовки адвокатського запиту?

Для правильної підготовки адвокатського запиту Вам необхідно прийти на прийом до юриста з усіма документами по вашій справі, що є в наявності. На первинній консультації або бесіді потрібно змалювати фабулу і всі нюанси у справі. Це допоможе адвокату вникнути в суть вашої справи, правильно підготувати і направити запити. Перед відвідуванням адвоката посидьте, згадайте все, що пов’язано з проблемою, з якою ви йдете до юриста, так як найменші штрихи можуть як полегшити, так і ускладнити ситуацію. І після аналізу всієї інформації візьміть з собою на консультацію наступне:

  1. Документи у справі;
  2. Всі супутні папери, які може і не належать до документів, але допоможуть юристу вникнути в вашу проблему;
  3. Все те, що може, як ви думаєте, ставиться до цієї ситуації.

Скільки коштує адвокатський запит

Ціна на адвокатський запит варіюється в залежності від складності підготовки та обсягу необхідних дій. І тут напевно один з небагатьох випадків, де не варто економити. Адже від цього в кінці-кінців залежить ваше благополуччя, шанси на отримання потрібної інформації і правильне вирішення вашої справи в суді, органах влади або будь-який інший проблеми, яку Вам треба вирішувати.

Тому ми вам настійно рекомендуємо не нехтувати таким способом отримання інформації як адвокатський запит і звертатися до адвокату Смолинскому Денису Ігоровичу р. в Києві.